Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Відкрито меморіал загиблих воїнів АТО

DSC 1015
DSC 0934
DSC 0954
DSC 0956
DSC 0964
DSC 1003
DSC 1005
DSC 1022
DSC 1074
DSC 1271
DSC 1309

23 серпня, в День державного прапора України в місті Новоград-Волинський було відкрито меморіал воїнам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України.

За ініціативи військовослужбовців Новоград-Волинського гарнізону, за підтримки районної, міської влади та меценатів з'явився цей меморіал.

На захід зібралися всі небайдужі. На жаль таких в районі та місті не мало, адже біль війни торкнулася майже кожного – хтось втратив сина, хтось товариша, хтось коханого, а хтось – люблячого батька. Імена 143 воїнів Новоград-Волинського гарнізону, що не повернулися додому з поля битви, тепер навіки викарбувані на гранітних плитах меморіалу.

Після відкриття заходу міським головою Володимиром Загривим, під пісню «Пливе кача» (виконавці – хор вчителів школи мистецтв), військові зняли тканину з пам'ятних знаків та рідні загиблих поклали до них квіти.

Хвилина мовчання. В небо летять білі повітряні кульки, як символ чистих душ загиблих, що линуть в небеса. Салютна команда робить залпи.

До слова та освячення меморіалу були запрошені Благочинний Новоград-Волинського округу, настоятель Спасопреображенського храму протоієрей Стефан (Маркевич) та Протоієрей округи, настоятель Свято-Михайлівської парафії УПЦ КП Отець Геннадій.

Зі словами співчуття родинам загиблих та побажанням Україні миру та світлого, заможного майбутнього звертались до присутніх Народний Депутат України, Борислав Розенблат, депутат районної ради Микола Іванюк, крмандир 12-го окремого полку оперативного забезпечення полковник Микола Борісов, голова міськрайонної спілки матерів Шостак Тамара, голова Новоград-Волинської райдержадміністрації Володимир Михнюк та волонтер з міста Дніпропетровськ Ірина Романенко.

Володимир Михнюк, зокрема, зазначив, що втрата є непоправною, гинуть найкращі сини України. Тому, коли настане мир, а він обов'язково настане, кожен з нас повинен пам'ятати, якою страшною ціною дається цей мир. Потрібно бути свідомим громадянином, патріотом та робити все на благо своєї Батьківщини, адже вона у нас одна.

До нагородження героїв Звягельщини, що не шкодують сил і здоров'я для того, щоб на українській землі знову настав мир були запрошені голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, міськиий голова Володимир Загривий та заступник голови районної ради Дмитро Рудницький.
Родинам загиблих також були передані пам'ятні сувеніри.
Завершився захід з увічнення пам'яті загиблих героїв, учасників АТО духовним гімном України «Боже великий, єдиний» та урочистим маршем військових.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержаміністрації

Ви тут:Головна Відкрито меморіал загиблих воїнів АТО