Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Відбулась нарада з перевізниками

DSC 0564
DSC 0571
DSC 0570
DSC 0568
DSC 0567
DSC 0563
DSC 0561

20 серпня, голова райдержадміністрації Володимир Михнюк та заступник голови районної ради Дмитро Рудницький провели нараду з питань діяльності приватних перевізників.

В нараді взяли участь відповідальні працівники Новоград-Волинської РДА  та приватні перевізники:

1. Барак Микола Павлович
2. Барак Володимир Миколайович
3. Горбовський Володимир Людвігович
4. Пелешок Віктор Миколайович
5. Сідлецький Віктор Антонович
6. Грабовський Сергій Петрович
7. Хоптюк Віталій Степанович- представник від ПП Косянчука А.В.

На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про стан пасажирських перевезень на території району. Розгляд звернень.
2. Розгляд протокольного рішення обласної наради від 06.08.2015р.

Володимир Михнюк зазначив, що почастішали звернення громадян району щодо відмови їм у пільговому перевезенні, некоректного відношення водіїв до пасажирів і т.д. Є ряд звернень щодо зміни руху автобусних рейсів та відновлення автобусних рейсів. В районі є ряд маршрутів, зокрема: Новоград-Волинський – Мала Цвіля (через Вірівку) та Новоград- Волинський - Варварівка, на яких відсутні пасажирські перевезення. Є проблема із підвезенням учнів до шкіл із сіл, де планується закриття малокоплектних шкіл. Всі ці питання необхідно вирішувати спільно.

Також автоперевізниками піднято питання щодо наявних в районі нелегальних перевезень пасажирів власниками приватних транспортних засобів, що у великій мірі негативно впливає на пасажиропотік на автобусних маршрутах.

Учасники наради активно обговорювали поставлені питання - існуючі проблеми та шляхи їх вирішення, внаслідок чого було вирішено:
1. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації:
  1) Підготували лист на управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації щодо укладання тимчасової угоди з автоперевізником Горбовським В.Л. на додатковий маршрут «Новоград-Волинський – Наливна станція» та на додатковий рейс по п'ятницях до с. Орепи.
  2) Підготували лист на управління Укртрансінспекції у Житомирській області з проханням розглянути питання діяльності нелегальних перевізників на території району, зокрема по Городницькому напрямку.

2. Керівнику апарату райдержадміністрації винести на розширену нараду за участю керівників контролюючих служб питання щодо нелегальних перевізників та надання роз'яснень по укладанню договорів відділом освіти з перевізниками району на перевезення учнів та вчителів.

3. Автоперевізнику ФОП Петруку Б.М. рекомендувати у найкоротші терміни налагодити роботу на приміських маршрутах Новоград-Волинського району, зокрема: «Новоград-Волинський – Будище», «Новоград-Волинський – Івашківка», «Новоград-Волинський – Киянка», «Новоград-Волинський – Ярунь», «Новоград-Волинський – Михиївка», «Новоград-Волинський – Велика Горбаша», забезпечивши їх функціонування у межах правового поля. Звернутись до управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації для укладання тимчасових договорів на приміські перевезення по вищевказаних маршрутах.

4. Автомобільним перевізникам, які здійснюють обслуговування приміських маршрутів Новоград-Волинського району, рекомендувати:
  1) Забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства у сфері пасажирських перевезень, у тому числі Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 07.05.2010 №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту» та інше.
  2) Провести додаткові інструктажі у трудових колективах щодо безумовного дотримання водіями автобусів Правил дорожнього руху, культури обслуговування пасажирів та вимог законодавства при перевезенні пільгової категорії громадян.

5. Юридичному сектору райдержадміністрації вивчити питання щодо правомірності та можливості внесення змін до графіку руху приміського маршруту загального користування «Новоград-Волинський-Косенів», що обслуговується ПП Бараком М.П. в зв'язку із призупиненням роботи ЗОШ І ст.. с.Крайня Деражня та потребою у підвезенні учнів до школи с. Косенів.


Ви тут:Головна Відбулась нарада з перевізниками