Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Наш силач потрапив у книгу рекордів України – зробив прапор із 272 зігнутих руками цвяхів

didovets olimp
         Гирьовик із міста Новоград-Волинський Житомирської області Олександр Дідовець, який вже розміняв шостий десяток, встановив новий рекорд України – презентував прапор із 272 цвяхів, зігнутих уручну.
          29 червня цього року чергове унікальне досягнення звягельського силача Олександра Дідовця засвідчила головний редактор «Книги рекордів України» Оксана Сніцарук, місце фіксації рекорду — м. Новоград-Волинський.
                  У пам'ятному дипломі, який став п'ятим для Олександра Миколайовича, зокрема, йдеться: «З метою вшанування Державного Прапора України О. Дідовець презентував найбільший Державний Прапор України, виготовлений без застосування механічних пристроїв із металевих цвяхів довжиною 200 мм»
                  272 цвяхи, зігнуті голими руками у формі серця, забезпечили прапору 160-сантиметрову довжину і метрову висоту. Вага виробу склала 11,5 кг.
                  Улітку 2014 року Олександр Дідовець виготовив подібний прапор, що складався із 60 «цвяхосердечок» - подарунок для давнього друга на 60-річчя. Нинішній прапор, за словами Дідовця, у 2,5 рази більший.

 

Ви тут:Головна Наш силач потрапив у книгу рекордів України – зробив прапор із 272 зігнутих руками цвяхів