Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

У Житомирській області перейменують 3 смт і 20 сіл. Карта декомунізації

kso28DUGrGs
У Житомирській області перейменують 3 смт і 20 сіл, що підпадають під дію Закону про декомунізацію.
Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр «Info-Light».
«На основі даних моніторингу Українського інституту національної пам'яті, створили інтерактивну карту з 877 українських населених пунктів, які мають перейменувати до 21 листопада. Інтерактивна карта забезпечує масштабування, розміщення великих масивів даних з відповідними підписами за якісними характеристиками, постійне оновлення, функціональну надбудову та точну прив'язку населених пунктів відповідно до їхнього географічного розташування», – йдеться у повідомленні.
Завдяки інтерактивній карті можна буде ознайомитись, яке конкретне село чи місто потребує зміни чи повернення історичної назви у певній області чи районі. На неї нанесли 28 міст, 48 містечок, 801 селищ і сіл. Дані будуть оновлюватися.
Області на карті позначені різними кольорами, в залежності від густоти населених пунктів, що треба перейменувати.
 Бердичів одне єдине місто в Житомирській області, яке надіслало звернення до Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування вулиць.
Ви тут:Головна У Житомирській області перейменують 3 смт і 20 сіл. Карта декомунізації