Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Вознесінням Господнім!

2 5

З Вознесінням Господнім!

Нехай Господь оберігає вас і ваших близьких від усіляких негараздів і дарує щастя та добробут, мир та злагоду. Нехай Він захистить наших воїнів, нашу країну і всіх, хто мужньо бореться за свободу і незалежність.

Бажаю всім міцного здоров'я, душевного спокою, рясних Божих благословень та міцну силу духу, яка допоможе подолати всі труднощі на шляху до перемоги.

Зі святом!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Вознесінням Господнім!