Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

МОЗ нагадує: постраждалі від війни українці можуть бути евакуйовані на лікування за кордон

448174419 859171066241797 5912719119332517268 n

Міністерство охорони здоровʼя України у співпраці з Єврокомісією та іншими міжнародними партнерами продовжують евакуювати постраждалих українців до спеціалізованих клінік Європи на лікування та реабілітацію. 

Так, вже відбулася евакуація 4 927 українців, серед яких є пацієнти з мінно-вибуховими травмами, ті, хто потребує протезування, онкопацієнти. Також серед них є 690 дітей із травмами та онкологічними захворюваннями. 

Наразі вже понад 30 країн прийняли українців на лікування: Німеччина, Норвегія, Латвія, Литва, Польща, Франція, Італія, Данія, Швеція, Бельгія, Іспанія, Нідерланди та ін. 

Серед країн-лідерів за кількістю проведених евакуацій для наших громадян: Німеччина — 1 193 особи, Польща — 426 осіб та Норвегія — 372 особи.

Лікуючий чи сімейний лікар скеровує пацієнтів на лікування за кордон на основі встановлених критеріїв. Щоби підтвердити відповідність критеріям, потрібно запитати у лікаря заповнену форму № 027/о «Виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого». 

За алгоритмом евакуації, МОЗ України верифікує дані та через систему екстреного реагування Єврокомісії оперативно інформує країни ЄС та Європейської економічної зони (ЄЕЗ) про потребу в евакуації громадян України. Далі партнери приймають запит МОЗ та надають пропозиції щодо евакуації громадян. 

Ознайомитися з критеріями направлення українців на лікування за кордон можна тут

Зараз діють кілька маршрутів медичної евакуації на лікування за кордон, а саме:

- через обласний департамент охорони здоров’я;

- шляхом подання особистої заявки через сайт МОЗ у розділі «Громадянам»;

- для військовослужбовців — шляхом подання на евакуацію за кордон через командування Медичних сил України. 

Більш детальну інформацію про особливості надання медичної допомоги постраждалим громадянам України за кордоном можна знайти за посиланням

Джерело: Міністерство охорони здоров'я України

Ви тут:Головна МОЗ нагадує: постраждалі від війни українці можуть бути евакуйовані на лікування за кордон