Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників легкої промисловості!

447884194 873166571516481 6144263680957993988 n

Дорогі працівники легкої промисловості!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Дякую вам за вашу невтомну працю, творчий підхід та високий професіоналізм. Ваша щоденна праця – це внесок у розвиток економіки нашої країни, створення нових робочих місць та забезпечення добробуту наших громадян.

Легка промисловість завжди була і залишається важливою частиною нашого життя.

Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових професійних досягнень та реалізації найсміливіших задумів. Нехай ваша праця приносить вам задоволення, а кожен робочий день буде сповнений натхненням і новими досягненнями.

Зі святом вас, дорогі працівники легкої промисловості!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників легкої промисловості!