Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Костянтину Колобчуку

447644923 806228788271064 2336562876749214382 n

На жаль, знову сумна звістка...

Під час виконання військового обов'язку загинув Захисник України, житель Ємільчинської громади - Колобчук Костянтин Володимирович, 1991 року народження.

Відважно та мужньо він пішов на захист своєї Батьківщини і навіки залишився вірним військовій присязі. Наш Герой захищав кожного з нас, наше майбутнє та нашу незалежність.

Невимовний біль втрати... Щирі співчуття рідним та близьким. Низько схиляємо голови у хвилину скорботи та розділяємо разом з вами біль втрати.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Костянтину Колобчуку