Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого З Днем журналіста!

1stef0506

Журналісти – це незламні голоси правди в часи війни, це ворота до інформації та голос народу. Вони розкривають важливі теми та події. А їхні репортажі та статті стають безцінним свідченням історії, зберігаючи пам'ять про важливі моменти та про героїв нашого часу.

Дякую всім журналістам, які борються на інформаційному фронті та підтримують бойовий дух українців. Завдяки вам світ знає про злочини росії та про героїзм українського народу.

Правда - це найсильніша зброя, і журналісти - це ті, хто її несе.

Зі святом! Бажаю, щоб якнайскоріше ви написали про нашу Перемогу.

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого З Днем журналіста!