Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Відкритий діалог «Децентралізація на зв’язку»: енергетична стійкість громад: можливості, ресурсна і регуляторна база

445197656 845940990898138 9166543583648794153 n

6 червня об 11:00 у пресцентрі Українського кризового медіа-центру відбудеться п’ятий із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку». У фокусі обговорення – енергетична стійкість громад.

До участі в заході запрошені представники Міністерства енергетики України, Держенергоефективності, Мінінфраструктури, Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, асоціацій органів місцевого самоврядування, проєктів міжнародної допомоги, голови територіальних громад, експерти.

Основні питання п’ятого публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку»:

- перепони для розвитку місцевої енергетики та забезпечення енергетичної стійкості громад

- аналіз можливостей громад втілювати ініціативи децентралізації енергетики

- як використати існуючу ресурсну базу громад для забезпечення енергетичної стійкості

- якими мають бути кроки громад до підвищення рівня енергетичної безпеки

- ресурсна й регуляторна база для децентралізації генерації

Подія буде корисною для органів місцевого самоврядування територіальних громад. Якщо ви маєте питання чи пропозиції в контексті визначеної проблематики, тоді доєднуйтеся онлайн до інформаційного заходу «Децентралізація на зв’язку».

Зареєструватися та заздалегідь надіслати питання за визначеною тематикою ви можете за цим посиланням до 15:00 5 червня.

Трансляція наживо на Facebook-сторінках Програми DOBREУКМЦКонгресу, порталу «Децентралізація» та Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.

«Децентралізація на зв’язку» – спільна ініціатива Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Українського кризового медіа-центру, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та порталу «Децентралізація». Інформаційні заходи відбуватимуться в межах комунікації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а саме в частині побудови спроможних громад.

Джерело: Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад 

Ви тут:Головна Відкритий діалог «Децентралізація на зв’язку»: енергетична стійкість громад: можливості, ресурсна і регуляторна база