Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Віктору Яковчуку

442386945 778280757828593 606118577244459748 n

З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про трагічну звістку...

Загинув Захисник України, житель Звягельської громади - Яковчук Віктор Михайлович, 1977 року народження.

Віктор Михайлович віддав своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України. Він відважно і героїчно захищав кожного з нас і до кінця залишився вірним військовій присязі.

Віктор Яковчук назавжди залишиться в наших серцях як великий патріот і відданий син України. Щирі співчуття рідним та близьким, сил та терпіння подолати цей надзвичайно тяжкий час, разом з вами відчуваємо глибокий біль втрати.

Вічна шана та слава Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Віктору Яковчуку