Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем банківського працівника!

b6de6a81bae0b4c631591436cd12c8cc

Шановні працівники банківських установ!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Ваша щоденна праця – це запорука стабільності та розвитку нашої економіки. Дякую вам за відданість, професіоналізм та відповідальність. За те, що в складні часи для України ви продовжуєте гідно тримати фінансовий фронт.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях та фінансового благополуччя. Нехай кожен день приносить нові можливості та досягнення.

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем банківського працівника!