Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

19 травня – День пам'яті жертв політичних репресій

441493044 859330266233445 1574104681870236190 n

19 травня – День пам'яті жертв політичних репресій.

Цей день нагадує нам про страшні сторінки минулого і закликає вшанувати пам’ять мільйонів людей, які стали жертвами тоталітарного режиму.

Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення. Відважно та мужньо вони боролись за свободу, гідність та права людини.

На жаль, історія вчить нас, що моторошні події минулого можуть повторитись. Українці знову борються за волю і життя, переживаючи весь той біль та страх.

Про ці та інші злочини треба пам’ятати завжди, адже жива пам’ять дає наснагу боротися.

З повагою Артур Загривий

Голова Звягельської районної ради

Ви тут:Головна 19 травня – День пам'яті жертв політичних репресій