Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з З Міжнародним днем сім’ї!

3 2294

З Міжнародним днем сім’ї!

Для кожної людини, сім’я – це найдорожчий скарб, надійна фортеця, захист, підтримка, відчуття безпеки та важливості.

Саме з сім'ї починається нове життя та формується міцна країна, з покоління в покоління передаються духовні та культурні традиції, зберігається історичний досвід. Тож нехай ваші сімейні цінності завжди будуть основою вашого життя, а любов і злагода панують у вашому домі.

Бажаю кожній українській сім'ї міцного здоров’я та щасливої долі. Хай скоріше закінчиться війна, кожен дочекається своїх рідних додому, усі сім’ї об’єднаються та настане мир на рідній землі.

Цінуйте своїх близьких та бережіть родинні зв’язки.

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з З Міжнародним днем сім’ї!