Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Громадські організації можуть отримати грант від UNDP для діяльності, спрямованої на допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів, - МінРеінтеграції

img 7550

Громадські організації мають змогу взяти участь у грантовому конкурсі, котрий посилить спроможності громад надавати допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВНП). А  також інформувати про її надання у партнерстві з організаціями громадянського суспільства. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку ООН (UNDP).

Грантовою пропозицією можна скористатися, подавши заявку на 1 із 4 лотів:

1. Мапування послуг у громаді та розробка маршрутів перенаправлення  постраждалих від ВПН для отримання ними послуг.

2. Впровадження моделі організації допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів або окремих її елементів у громадах, території яких ними забруднені.

3. Інформування (інформаційна компанія) про послуги для постраждалих від ВНП та адвокація створення таких послуг на національному та місцевому рівнях.

4. Підвищення обізнаності постраждалих від ВНП стосовно реабілітаційних послуг та забезпечення допоміжними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, в тому числі постраждалих від ВНП.

Термін подачі проєктів концепцій триватиме до 20 травня 2024 року.

Більш детально ознайомитися з інформацією про конкурс можна тут.

Важливо! 1 травня 2024 о 12:00 відбудеться інформаційний семінар для ГО, які зацікавлені взяти участь у конкурсі. Приєднатися до семінару за попередньою реєстрацією можна за посиланням.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Ви тут:Головна Громадські організації можуть отримати грант від UNDP для діяльності, спрямованої на допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів, - МінРеінтеграції