Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

438169041 844028681096937 2036292824116004804 n

Чорнобиль – трагедія, яка принесла горе і страждання, посіяла страх і руйнування, не тільки на території України, а й у всьому світі.

Два потужних вибухи на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС спричинили викид радіоактивних матеріалів, які поширились на великі відстані та призвели до величезного забруднення навколишнього середовища становивши загрозу людському життю і здоров'ю. Тисячі людей покинули свої домівки, а сотні тисяч були змушені працювати в небезпечних умовах, щоб загасити пожежу та зменшити наслідки аварії.

Тому, сьогодні, у день 38-их роковин катастрофи Чорнобильської АЕС, з глибокою шаною вклонімось ліквідаторам її страшних наслідків та схилімо голови перед світлою пам'яттю героїв, які врятували українську землю і, без перебільшення, увесь світ від поширення радіаційної загрози!

Ви тут:Головна 26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф