Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з День Військової служби правопорядку у Збройних Силах України!

37255cfec78e2c1904eb02fa903b1ad5

19 квітня – День Військової служби правопорядку у Збройних Силах України!

Ви запобігаєте правопорушенням, забезпечуєте порядок і дисципліну, захищаєте й охороняєте нашу країну.

Дякую за вашу мужність та стійкість, високий професіоналізм та сумлінне виконання бойових завдань.

Нехай ваша служба буде наповнена лише успіхами, ваші кроки будуть кроками перемоги, а мир та благополуччя будуть вірними супутниками усього вашого життя.

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з День Військової служби правопорядку у Збройних Силах України!