Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників пожежної охорони!

643d272354eb6643343180

Шановні працівники пожежної охорони! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Це свято об’єднує людей мужньої професії, які безперервно ризикують своїм життям для нашої безпеки. Вони стикаються з численними викликами та перешкодами, які вимагають від них не лише професіоналізму, але й великої відваги, спритності та стратегічного мислення.

Шановні вогнеборці, щиро дякую вам за ваш невтомний труд та самовіддану працю. Ви справжні герої, які у найекстремальніших умовах, коли ворог завдає ударів, залишаєтеся непохитними та завжди готові прийти на допомогу.

Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та безпеки на кожному кроці вашого шляху.

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників пожежної охорони!