Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Сергію Пацеру

437534481 1778195105999188 6950787255095185784 n

Знову втрата, невимовний біль та туга...

11 квітня 2024 року захищаючи нашу країну, територіальну цілісність та державний суверенітет загинув Захисник України, житель Ярунської громади - Пацер Сергій Іванович 1996 року народження.

Мужній та відважний, сповнений сил та енергії він пішов захищати свою Батьківщину і навіки залишився вірним військовій присязі.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо у важку годину скорботи.

Світлий, добрий спомин про звитяжного бійця залишиться у наших серцях. Хай його душа спочиває з миром, а рідним сили та витримки пережити цей тяжкий час.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Сергію Пацеру