Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Віталію Головінському

437534755 743848637921496 4052264592735484255 n

Як повідомляє Баранівська громада, знову прийшла страшна звістка - відійшов у вічність Герой Віталій Ігорович Головінський 1991 р.н. із села Млини.

Молодий начальник складу взводу матеріального забезпечення, молодший сержант Віталій Ігорович мужньо боронив нашу з вами незалежність, але через постійні стреси й тривоги помер в результаті серцевої недостатності.

Розділяємо біль втрати із рідними Героя, приносимо свої співчуття. Нехай Господь прийме його у Царство Небесне, а душа віднайде вічний спокій!

Слава Герою!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Віталію Головінському