Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Квадрокоптер DJI Mavic 3T з функцією тепловізора для наших військових

436424438 1163416415034111 8594109156768747148 n

Голова Звягельської районної ради Артур Загривий разом з Героєм України Володимиром Гринюком передали квадрокоптер командиру однієї механізованої бригади та Герою України Вінніку Івану.

"Дякую Руслану Повальчуку за постійну підтримку української армії та за таку надважливу допомогу. Наша спільна мета - зробити все можливе задля миру на рідній землі! Разом ми сильніші!", - зазначив Артур Загривий на своїй сторінці у фейсбуці

Ви тут:Головна Квадрокоптер DJI Mavic 3T з функцією тепловізора для наших військових