Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Андрію Поменчуку

434059104 748852737438062 9101383615691742942 n

Знову непоправна втрата...

Загинув Захисник України, житель Звягельської громади - Поменчук Андрій Миколайович, 1968 року народження.

Добра та чуйна людина, відважний та сміливий воїн, таким він назавжди залишиться в наших серцях. Наш Герой загинув, захищаючи незалежність та безпеку нашої країни.

Нехай його вагомий внесок у захист Батьківщини буде завжди пам'ятатись, а його героїчний дух буде прикладом для наступних поколінь.

У цей важкий час ми висловлюємо найглибші співчуття рідним та близьким. Нехай земля буде йому пухом, а пам'ять про нього буде вічно жити серед нас.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Андрію Поменчуку