Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Артему Мосійчуку

432094073 736760898647246 2336960975906632596 n

І знову сумна звістка, і знову пекучий біль...

Загинув Захисник України, житель Звягельської громади - Мосійчук Артем Валентинович, 1988 р.н..

Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас. Він віддав найцінніше - своє життя заради справедливості на рідній землі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову в скорботі. Нехай Господь допоможе пережити цей тяжкий час!

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Артему Мосійчуку