Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування

431513754 818598966973242 7514945816237126845 n

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування.

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша праця лягає в основу нашого комфорту та затишку. Ви цілодобово несете варту на своїх робочих місцях і забезпечуєте життєдіяльність наших міст та селищ.

Дякую вам за сумлінну та самовіддану працю, за вашу працьовитість та професіоналізм. Бажаю вам міцного здоровʼя, успіхів у виконанні завдань та мирного неба. Зі святом!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування