Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем українського добровольця

Image 7897891

Український доброволець – це невичерпне джерело сили, відваги та сміливості.

З початком російсько-української війни, український народ показав всю свою міць та незламність. Наш бойовий дух, який передався нам від славетних дідів та прадідів довів, що ми готові дати гідну відсіч ворогу та захистити свою територію.

Більшість українців у минулому мали свою професію та вподобання, але любов до України зробила їх героїчними воїнами – добровольцями. Дякую кожному, хто за покликом серця добровільно став на захист України. Ви справжній взірець патріотизму та героїзму.

Ми завжди пам’ятатимемо всіх героїв, яким не судилося повернутися до рідних домівок.

Слава українським добровольцям! Слава Україні!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем українського добровольця