Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Олександру Бєломєстнову

429662643 718225090483851 6950469600504762012 n

З глибоким болем і сумом повідомляємо про втрату ще одного Героя...

Внаслідок влучання противником з протитанкового ракетного комплексу в районі населеного пункту Іванівське Донецької області загинув наш Захисник, житель Баранівської громади - Олександр Вікторович Бєломєстнов, 1987 року народження.

Молодий, хоробрий та мужній - таким, Олександр Бєломєстнов, назавжди залишиться в наших серцях. Він пішов на захист своєї держави, свого народу. Він боровся за справедливість, за мир на рідній землі. На жаль, наш Захисник, назавжди залишився вірним військовій присязі, ставши взірцем патріотизму та героїзму.

Щирі співчуття рідним, близьким та друзям. Розділяємо біль втрати разом з вами. Нехай Господь пошле вам сили та витримки пережити цю болючу втрату.

Вічна шана та пам'ять Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Олександру Бєломєстнову