Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Дмитру Корольчуку

429985227 713911897595040 1101683438056745733 n

На жаль знову сумна та болюча звістка...

Загинув Захисник України, житель Ярунської громади - Корольчук Дмитро Іванович, 1998 року народження.

Чуйна та добра людина, відважний та мужній Герой, справжній патріот своєї країни, він віддав своє життя за мир, волю та справедливість на рідній землі. Дмитро боровся за світле майбутнє наших діток, за кожен новий день на рідній Батьківщині, за територіальну цілісність нашої держави.

Його подвиг назавжди залишиться в серцях українського народу. Щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Героя. Хай його душа спочиває з миром, а рідним сили та витримки пережити цей тяжкий час.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Дмитру Корольчуку