Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Олександру Сазонову

424949168 715836940722666 1785574900503621696 n

Знову страшна звістка...

Під час виконання бойового завдання в районі н.п. Терни Донецької області загинув Захисник України, житель Баранівської громади - Сазонов Олександр Олексійович

Він віддав своє життя заради миру та справедливості на рідній землі. Його високий патріотизм, самовідданість та мужність слугуватимуть вічним прикладом для нас усіх.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Героя. Вічний спокій його душі, світла пам'ять про відважного Захисника завжди житиме серед нас.

Вічна слава та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Олександру Сазонову