Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Миколі Павленку

429772993 711074121212151 1737122989280523011 n

На жаль знову сумна звістка...

19 лютого в лікарні Дніпра помер військовослужбовець, житель Ємільчинської громади - Павленко Микола Володимирович (1977 р.н.)

Наш Герой боровся за мир, справедливість та світле майбутнє нашої країни. Він відав найцінніше - своє життя. Його відважність та мужність назавжди залишиться в наших серцях.

Щирі співчуття рідним, близьким та друзям. Нехай його душа спочиває з миром, а близькі знайдуть сили пережити цей тяжкий час.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Миколі Павленку