Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

День мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

Наша українська мова є однією з найбагатших і наймелодійніших мов у світі. І саме мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Мова — це історія народу, його світогляд, накопичення традицій, обрядів, мислення та віри, які так важливі для кожного народу.

Нині, коли ворог хоче знищити нашу українську культури, ми з кожним днем доводимо, що ми незламні та готові відстоювати й захищати свої цінності для майбутніх поколінь.

Любіть, поважайте та бережіть свою рідну мову. Адже українська мова - це невід’ємна частинка нашої культури, якою ми пишаємося і гордимося.

З повагою Артур Загривий

Голова Звягельської районної ради

Ви тут:Головна 21 лютого - Міжнародний день рідної мови