Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Симптоми отруєння чадним газом

421899699 794972176004007 2336207674534441441 n

Чадний газ: вбережіть себе від отруєння!

За даними Міністерство охорони здоров'я України, за перший місяць нового року 76 людей отруїлися чадним газом, з яких 23 — діти. На жаль, загинуло 7 осіб,

Чадний газ абсолютно невідчутний для людини, але впливає на організм навіть у невеликій концентрації та може призвести до смерті. Він утворюється в процесі горіння та не має запаху, смаку або кольору. Саме тому для його ідентифікації необхідний спеціальний прилад — детектор чадного газу.

Щоби вчасно зреагувати у випадку отруєння чадним газом, запамʼятайте основні симптоми:

- головний біль;

- нудота;

- прискорене дихання;

- слабкість;

- відчуття втоми та запаморочення.

Основні джерела чадного газу — пічки, що мають тріщини, та генератори, розташовані на балконах або біля вікон чи дверей.

Нагадуємо, що генератори мають стояти тільки надворі не менш як 6 метрів від дверей та вікон.

ДСНС України

Ви тут:Головна Симптоми отруєння чадним газом