Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Максиму Левковському

424779101 714739570849379 4198191657953853892 n

Знову страшна звістка...

Загинув Захисник України, житель Звягельської громади - Левковський Максим Васильович, 1985 р.н.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та близьким Максима Васильовича Левковського. Його мужність та самовідданість у захисті України завжди будуть прикладом справжнього патріотизму.

Нехай пам'ять про нього залишиться невмирущою, а його внесок у безпеку країни буде вшанований усіма нами. Хай він спочиває з миром, а його сім'я знаходить силу перенести цю тяжку втрату.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Максиму Левковському