Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Юрію Міськову

408017223 664406822545548 4281631399504503217 n

З великим сумом та болем повідомляємо про трагічну втрату...

Загинув Захисник України, житель Городницької громади Міськов Юрій Володимирович 08.05.1997 р. н.

Мужній, сильний, відважний наш Герой пішов на захист країни та українського народу. Він героїчно захищав кожного з нас, захищав світле майбутнє своєї Батьківщини, наших діток та нашу незалежність

Пам'ять про Юрія Міськова буде завжди жити серед нас як символ героїзму та патріотизму. Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника.

Вічна пам'ять та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Юрію Міськову