Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем місцевого саморядування

071220221

7 грудня – День місцевого самоврядування

Щиро вітаю із професійним святом усіх, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням та попри всі труднощі продовжує працювати на благо району та робити свій вклад у Перемогу!

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства. Тож, сьогодні ми вітаємо тих, хто обирає служити своєму місту, району, громаді, хто взяв на себе відповідальність за його розвиток і благополуччя.

Нехай кожен день вашої роботи буде наповнений новими можливостями для розвитку і розквіту нашого краю.

Бажаю всім вам наснаги, невичерпної енергії та плідної праці на шляху до подальших досягнень.

Разом до Перемоги! Зі святом!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем місцевого саморядування