Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Міжнародним днем волонтерів

zobrazhennia viber 2022 12 05 17 20 43 552

5 грудня – Міжнародний день волонтерів. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу державу сильнішою!

Під час війни, волонтери для кожного стали надійною підтримкою. Адже вони допомагають бійцям на передовій, підтримують Збройні Сили України, внутрішньопереміщених осіб, людей з особливими потребами, літніх людей, тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах та всіх, кому так необхідна їхня допомога.

Дорогі волонтери, ви стали світлом в часи темряви, надаєте надію, тепло та робите вагомий внесок у різні сфери життєдіяльності українців.

Ви є гордістю нашого суспільства. Дякую вам за вашу самовіддану роботу та за ваш неоціненний внесок захисту суверенітету та незалежності України.

Разом до Перемоги! Зі святом!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Міжнародним днем волонтерів