Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Олександру Мазуренку

406220136 698364002392937 2932174001639119807 n

З великим сумом та болем повідомляємо про трагічну втрату...

25 листопада, поблизу міста Часів Яр Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув житель Барашівської громади, заступник командира роти спеціального призначення, капітан - Олександр Антонович Мазуренко, 1977 року народження.

Самовідданість і мужність нашого Захисника назавжди залишиться в нашій пам'яті. Він віддав найцінніше - своє життя, захищаючи рідну країну.

Щирі співчуття рідним та близьким, сил і терпіння пережити цей тяжкий час. Нехай вічна пам'ять про Олександра Антоновича буде світлом, що сяє в серцях тих, хто його любив.

Вічна пам'ять і шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Олександру Мазуренку