Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників сільського господарства

402464051 1085303909512029 4980799677954864828 n
З Днем працівників сільського господарства!
Сільське господарство відіграє ключову роль в економічному та соціальному розвитку країни. Особливо зараз, коли наша країна переживає важкі часи, працівники сільського господарства попри всі труднощі продовжують наполегливо виконувати свою надважливу роботу.
Дякуємо вам за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток агропромислового сектору нашої країни. Ви створюєте робочі місця, підтримуєте соціальну сферу громад, виробляєте якісну продукцію і з кожним кроком доводите неймовірну значущість, красу та родючість українських земель!
Нехай кожен врожай буде багатим, а кожен трудовий день приносить вам задоволення від досягнутого.
Зі святом вас, дорогі працівники сільського господарства! Віримо в нашу Перемогу! І здобудемо її разом!
Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівників сільського господарства