Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Максиму Капланову

256462256236

З великим сумом та жалем повідомляємо про ще одну трагічну звістку...

Поблизу Авдіївки загинув наш Захисник, житель Баранівської громади, бойовий медик Капланов Максим Геннадійович, 1990 р.н.

Він мав прожити повноцінне життя, сповнене турботою, надією та здійсненням планів. Але клята війна забирає кращих синів і доньок України.

Щирі співчуття рідним та близьким. Сміливість, відданість та героїзм воїна назавжди залишиться в наших серцях. Він захищав нас та нашу країну ставши взірцем справжнього патріота.

Вічна слава та шана Герою України!

Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Максиму Капланову