Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

В Україні створили Державну службу у справах дітей

385895944 695523232606582 2242057152534586806 n

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про створення в Україні Державної служби у справах дітей. Про це повідомляє Урядовий портал.

Цей центральний орган виконавчої влади реалізовуватиме державну політику у сфері захисту прав дітей, соціальної підтримки родин з дітьми, розвитку сімейних форм виховання й усиновлення.

Серед ключових завдань служби:

  • координація надання соціальної підтримки та послуг сім’ям з дітьми, зокрема тим, над якими встановлено опіку чи піклування, прийомним сім’ям, сім’ям патронатних вихователів, дитячим будинкам сімейного типу, усиновлювачам;
  • моніторинг за дотриманням місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами й організаціями, фізичними особами законодавства щодо захисту прав дітей;
  • взаємодія із дипломатичними установами України за кордоном для дотримання прав дітей та їх повернення додому.

Фахівці понад 1400 територіальних громад в Україні зможуть отримувати методичну допомогу щодо налагодження дієвої системи захисту дітей у громаді.

Джерело: Мінреінтеграції

Ви тут:Головна В Україні створили Державну службу у справах дітей