Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

385463291 712424534257353 7920796870399504300 n

Від щирого серця вітаю з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Нехай ці три свята наповнюють наші серця надією, гордістю та вірою у світле майбутнє. Нехай вони підсилюють нашу єдність та солідарність як нації.

Дякую нашим воїнам за кожен новий день, ви наша гордість і надійний щит.

Вічна пам’ять і слава тим захисникам, які віддали своє життя за нашу незалежність.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці захищає нашу рідну Україну і над нами буде тільки мирне небо.

Злагоди, добробуту і благословення вам, славетні нащадки козацького роду.

Будьмо сильні та відважні, як наші герої минулого, і вірні нашим традиціям та цінностям.

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!