Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Унікальні можливості для дітей на Житомирщині: вільне відвідування 17 STEM-хабів

380372467 686705880154984 4552490737469568337 n
380406585 686705883488317 8063040741397813854 n
380482160 686705860154986 5360821340445371511 n
380411465 686705980154974 1479472940509671373 n

Для дітей на Житомирщині створені унікальні безкоштовні можливості для навчання – 17 STEM-hubів у 14 громадах області. Це навчальні простори, які обладнані 3D-принтерами, окулярами віртуальної реальності, наборами робототехніки, фрезерними та лазерними верстатами, ноутбуками. Діти можуть вільно відвідувати STEM-хаби та вивчати і пізнанвати сучасне цифрове обладнання, опановувати 3D-моделювання, створювати роботів тощо.

Із серпня місяця STEM-хаби вже працюють на Житомирщині. І діти вже створюють своїх перших роботів, програмують їх та споглядають за своїми творіннями. Вони вчаться працювати з лазерними та фрезерними верстатами, знайомляться з іншими світами через VR-окуляри, які можуть їх відправити на прогулянку з інопланетянами або до підводного світу Океанії.

І це ті можливості, які вже сьогодні створені для дітей. Не в столиці чи престижних навчальних закладах, а у звичайних ліцеях у територіальних громадах на Житомирщині. Таких як Новогуйвинська, Ємільчинська, Любарська, Баранівська, Коростишівська, …

«У межах крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки ЮНІСЕФ у Житомирській області створені неймовірні можливості для навчання дітей. Прагнемо, аби про це дізналися більше батьків та дітей, та скористалися цими можливостями. Адже STEM-хаби вільні до відвідування. Запрошуємо навчальні заклади проводити до хабів екскурсії для дітей, знайомити їх з цифровим світом та новими технологіями. Сьогодні вони доступні кожному», – розповідає керівниця крос-секторального проєкту ГО Маргарита Сіранчук.

Кожен STEM-hub обладнаний:

- наборами робототехніки;

- 3D-принтерами;

- комплектами мікроконтролерів;

- комплектами окулярів віртуальної реальності;

- лазерними та фрезерними верстатами;

- проекторами;

- ноутбуками.


Що STEM-освіта дає дітям?

Однією із задач STEM-освіти є навчити школярів системного мислення. Це розвиток логічного та математичного мислення, розуміння природи та технологій із позиції точних наук, освіченість в інформаційно-комунікаційних технологіях, уміння їх використовувати, здатність креативно мислити та виражати творчі здібності.

STEM-освіта вчить дітей жити у світі, що стрімко розвивається, легко і швидко адаптуватись до новітніх технологій і трендів, поєднувати різні науки та погляди на реальність.

Принципи STEM можна запроваджувати як на уроках з інформатики та математики, так і на уроках української мови; і в початковій школі, і в старших класах. Де б ви не використовували інструменти STEM, вони урізноманітнять навчальний процес та унаочнить знання, тим самим зробивши їх більш доступними для розуміння та запам’ятовування.


Де знаходяться STEM-хаби на Житомирщині:

- Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук, вул. Звягельська, 17;

- Романівський ліцей №1, вул. Сергія Лялевича, 5;

- Гімназія №1 ім. Т.Г.Шевченка, вул. Європейська, 51;

- Сінгурівський ліцей Новогуйвинської селищної ради, вул. Дружби народів, 5;

- Ємільчинський ліцей №2 Ємільчинської селищної ради, вул. Військова, 40;

- Житомирський обласний спортивний ліцей, м. Житомир, вул. Коростишівська, 15;

- Любарський ліцей №1 Любарської селищної ради, вул. Незалежності, 49

- Житомирський професійний ліцей Житомирської обласної ради, м. Житомир, вул. Небесної сотні, 43;

- Малинський ліцей №2 Малинської міської ради, вул. Степана Бандери, 5;

- Радомишльський ліцей №3, м. Радомишль, пров. Шкільний, 14;

- Коростишівський професійний аграрний ліцей, м. Коростишів, вул. Семінарська, 118;

- Лугинський ліцей Лугинської селищної ради, вул. Грушевського, 16;

- Чуднівський ліцей, м. Чуднів, вул. Соборна, 1;

- Коростенський міський ліцей №4, м. Коростень, вул. Соломії Крушельницької, 1;

- Ліцей №23 міста Житомира ім М. Очерета, м. Житомир, вул. Бориса Лятошинського, 14;

- Ліцей №4 міста Звягель, вул. Пушкіна, 46;

- Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, м. Житомир.

Варто зазначити, що доступ до можливостей у STEM-хабах можуть мати учні й інших навчальних закладів, які розміщені у відповідних територіальних громадах Житомирщини. Вчителі можуть домовлятися із адміністраторами STEM про відвідування локації для проведення певного уроку, або ж навпаки для створення на базі хабу певного гуртка з опанування цифрових технологій, робототехніки тощо.

STEM-лабораторії створені у межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Ви тут:Головна Унікальні можливості для дітей на Житомирщині: вільне відвідування 17 STEM-хабів