Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівника лісу

41688189 2124859247524775 1394560101301354496 n 2

Шановні працівники лісу! Щиро вітаю вас з професійним святом.

Дякую вам за вашу невтомну працю в охороні і догляді за природним середовищем та лісами звягельщини.

Ваша професійна діяльність є надзвичайно важливою для збереження біорізноманітності, підтримання екологічної рівноваги та забезпечення сталого використання лісових ресурсів.

Ваша робота вимагає великої відданості та відповідальності. Ви дбаєте про навколишнє середовище та граєте важливу роль у запобіганні лісовим пожежам та іншим небезпекам, які загрожують нашим лісам.

Бажаю вам міцного здоров'я, сили та ентузіазму у вашій незмінній боротьбі за збереження природи. Нехай ваша робота приносить плоди у вигляді здорових і міцних лісів, чистого повітря та багатства природного середовища.

Дякую вам за ваші зусилля у збереженні нашої природи для майбутніх поколінь. З Днем працівника лісу!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем працівника лісу