Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем фармацевтичного працівника

379069645 703352581831215 8336592277480079406 n

Шановні фармацевти Звягельського району! Вітаю вас із професійним святом!

Дякую вам за важливий внесок у сферу охорони здоров'я та благополуччя людей. Ваша робота і професійна майстерність мають надзвичайне значення для суспільства.

Ви допомагаєте в підтриманні і відновленні здоров'я, надаючи важливі поради і рекомендації. Ваша професійна діяльність є надзвичайно важливою для пацієнтів.

У складні часи, коли в країні триває війна, ви робите надзвичайно важливу роботу, спрямовану на забезпечення українських захисників та цивільного населення необхідними лікарськими засобами.

Бажаю вам подальших успіхів у вашій благородній діяльності, невичерпної енергії та міцного здоров’я.

Разом до Перемоги. Зі святом!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем фармацевтичного працівника