Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

15 вересня, на передодні Дня працівника лісу, привітали колектив ДП «Звягельський лісгосп АПК»

photo 2023 09 15 11 25 11
photo 2023 09 15 11 25 02

Голова районної ради Артур Загривий разом з начальником районної військової адміністрації Іваном Туровським вручили почесні грамоти працівникам лісу.

Дякуємо всім працівникам лісу за щоденну сумлінну працю та високий професіоналізм.

На вас покладено відповідальні та дуже важливі завдання, адже ви зберігаєте ліси нашого краю та розширюєте розмаїття тваринного світу.

«Сьогодні ми живемо в часи, коли ліс не тільки рятує нас від забруднення повітря, а й – від загарбників. Нехай же наші ліси залишаються завжди зеленими та живими завдяки вашій неймовірній праці. Вітаю з професійним святом», - казав Артур Загривий.

Ви тут:Головна 15 вересня, на передодні Дня працівника лісу, привітали колектив ДП «Звягельський лісгосп АПК»