Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій Звягельщини з Днем рятівника

photo 2023 09 15 11 24 51
photo 2023 09 15 11 24 46

Сьогодні, 15 вересня, голова районної ради Артур Загривий разом з начальником районної військової адміністрації Іваном Туровським та заступником міського голови Віталієм Якубовим вручили подяки рятівникам Звягельського району.

«Дякую нашим рятівникам, які завжди приходять на допомогу, коли інші люди знаходяться в найбільшій небезпеці. Ви працюєте в умовах, коли кожна секунда має значення, і життя людей залежить від ваших дій. Ви несете надзвичайно велику відповідальність і стаєте надією для тих, хто опинився в скрутному становищі. Нехай же життя якомога рідше випробовує вас на міцність. Міцного вам здоров’я та успіху у вашій нелегкій праці», - казав Артур Загривий.

Ви тут:Головна Привітали працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій Звягельщини з Днем рятівника