Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем фізичної культури та спорту

maxresdefault
Щиро вітаю спортсменів, тренерів та усіх фахівців галузі фізичної культури та спорту Звягельщини зі святом!
Ваша праця, відданість та перемоги роблять Україну ще сильнішою, як на внутрішній, так і на міжнародній арені.
Дякую тим, завдяки кому ми можемо отримувати радість від спорту - Збройним Силам України та всім воїнам, які захищають нашу рідну землю, включаючи тисячі спортсменів і тренерів, які віддано служать в армії. Ваша сила та вольовий дух роблять Україну сильною та непереможною на всіх фронтах.
Бажаю всім невичерпної енергії, відмінного здоров'я та найкращих результатів у вашій діяльності. Нехай спорт продовжує об'єднувати нашу Україну і наповнювати життя новими досягненнями та перемогами!
З повагою Артур Загривий
Голова Звягельської районної ради
Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем фізичної культури та спорту