Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вічна і світла пам'ять Захиснику України Анатолію Свириді

375257608 612734851046079 5529944032159612077 n
Знову страшна звістка обпікає болем наші серця…
26 червня 2023 року внаслідок обстрілу на Бахмутському напрямку, загинув мешканець смт Яблунець Барашівської територіальної громади Свирида Анатолій Леонідович, 1986 р.н.
Герой був водієм відділення безпілотного авіаційного комплексу розвідувального взводу 2 механізованого батальйону, старшим солдатом, який героїчно захищав волю та незалежність нашої країни.
Вічна та світла пам'ять Герою. Низький уклін Захиснику України, який віддав своє життя!
Щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам.
Герої не вмирають! Вони живуть у наших серцях і спогадах.
Ви тут:Головна Вічна і світла пам'ять Захиснику України Анатолію Свириді