Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем знань!

3 5 7

Дорогі учні, студенти, вчителі та викладачі щиро вітаю вас з прекрасним святом – Днем знань!

Це день із якого починається дорога в майбутнє, це ключ до розуміння світу, до досягнення найвищих вершин, до розвитку суспільства.

Нехай цей навчальний рік для кожного з вас буде наповнений цікавими відкриттями, дружніми зустрічами, хай він стане початком незабутньої подорожі, де будуть відкриватись двері до невідомого.

Нехай кожен крок до школи чи університету буде кроком до покращення, до миру, який ми так жадаємо побачити на нашій землі.

Наші дітки – цвіт нації та майбутнє нашої країни. Нехай навчання завжди буде їх союзником, а знання – силою.

Сьогодні наші серця звучать особливо важко, але ми всі віримо у перемогу, віримо нашим Збройним силам, віримо у кращу долю нашої держави, нашого народу, наших дітей.

Зі святом!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем знань!