Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем створення 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького!

369727534 1043357230373364 292654776422883793 n

Шановне командування та особовий склад 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького!

Щиро вітаю вас з важливим днем – Днем створення бригади! Цей день – символ вашої відданості, мужності та героїзму на благо нашої країни.

За роки свого існування ви продемонстрували вражаючі досягнення, які свідчать про високий професіоналізм, дисципліну та вірність військовій службі. Ваша бригада стала невід'ємною частиною оборонної сили нашої держави, що приносить гордість кожному громадянину.

Нехай завдання, які ви виконуєте, завжди будуть супроводжуватися успіхом та поверненням додому під прапори перемоги. Бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії та родинного затишку.

Знайте, що ваші зусилля і наполеглива праця – це вагомий внесок у майбутнє нашої держави. Нехай доля завжди буде на вашому боці, а перемоги супроводжують кожен крок у вашій військовій службі.

Слава Україні!

Ви тут:Головна Привітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем створення 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького!