Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем журналіста!

zhurnalisty
Вітаю з Днем журналіста!
Шановні журналісти, ваша професія є надзвичайно важливою для нашого суспільства. Ви стоїте на передовій інформаційних подій, даруєте нам об'єктивність та свободу слова.
Сьогодні усіх вас об’єднує одна мета – боротьба на інформаційному фронті та підтримка бойового духу українців.
У цей день дякую всім журналістам, які продовжують працювати в умовах війни, відкривати світу очі і всім доносити правду про російську агресію. Нехай кожне ваше слово б’є влучно в ціль і наближає жадану Перемогу!
Бажаю вам витримки, енергії, здоров’я та натхнення.
Разом до Перемоги!
Ви тут:Головна Вітання голови Звягельської районної ради Артура Загривого з Днем журналіста!